Konya Arçelik Servisi

Home Konya Arçelik Servisi

Hemen Arayın

Konya’nın her yerine verdiğimiz hizmetlerimiz ve servislerimizin gücünü aldığımız ekibimiz sizler için en ideal çözümü sunmaktadır.

0 (332) 350 60 06

KONYA ARÇELİK SERVİSİ

Profesyonel hizmet almak isteyenler için Konya Arçelik servisi olarak hizmet vermekteyiz. Arçelik marka beyaz eşyalarınız ortaya çıkabilecek her türlü soruna karşı çözüm odaklı çalışma yapılmaktadır. Kutup Servis olarak hizmete başladığımız ilk günden itibaren belirlemiş olduğumuz kalite standartlarından şaşmadan hizmet vermeye devam etmekteyiz.Yapmış olduğumuz her çalışmada müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha uzun süre kullanım imkanı sağlamasına yardımcı olmaktayız. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kurutma makinası, ankastre setlerde arıza durumunda onarım işlemi yapılmaktadır. Yapılacak kontroller sayesinde belirlenen soruna göre duruma müdahale edilmektedir.

Profesyonel Arçelik Servis Hizmeti

Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz Arçelik servis hizmeti sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her durumda Konya’da farklı semtlerde hizmet almanızı sağlamaktayız. Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde taleplerinizi ileterek kısa süre içerisinde geri dönüş elde edebilirsiniz. Yapmış olduğunuz talepler doğrultusunda belirtmiş olduğunuz adrese en kısa süre içerisinde ulaşım sağlanmaktadır. Servis ekibimiz gerekli kontrolleri sağlanmasının ardından belirlenen soruna göre çalışmaları devam ettirmektedir.Kullanmış olduğunuz beyaz eşyalar oluşabilecek her türlü arıza durumunda kısa süre içerisinde sorunun giderilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede beklemenize gerek kalmadan cihazınızı kullanılır şekilde teslim alabilirsiniz. Ekibimiz gerekli ayrıntılara dikkat ederek yapmış olduğu çalışmalar sonucunda müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde kaliteli hizmet sunulmasını sağlamaktadır.

Konya Arçelik Servis Fiyatları

Arçelik marka beyaz eşyalarınızda oluşan arıza ya da hata durumunda servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Yapacağınız görüşmeler sayesinde sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanmak adına taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. Kesintisiz destek hattımız üzerinden yapacağınız görüşmeler merak ettiğiniz konular üzerinde daha fazla bilgi elde etmenizi sağlamaktadır.İletişim bilgilerimiz üzerinden servisimize ulaşım sağlayarak taleplerinizi iletebilirsiniz. En uygun Arçelik servis fiyatları üzerinden hizmet almak isteyenler fiyatlar konusunda bilgi almak için servisimiz ile iletişime geçebilirler. Yapacağınız görüşmeler sonucunda oluşan arıza durumuna göre belirlenecek fiyat seçenekleri üzerinden hizmet alabilirsiniz. Arıza durumunun nedeninin parçalar da oluşan sorunlar olması durumunda yedek parça değişimi ile cihazın yeniden çalışır duruma getirilmesi sağlanmaktadır.

Garantili Yedek Parça

Servisimiz tarafından değiştirilen yedek parçalar garantilidir. Garanti süreleri yedek parçanın cinsine göre değişkenlik göstermektedir. Arıza tespiti ve hangi parçanızın arızalı olduğunu öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.