Konya Kombi Servisi

Home Konya Kombi Servisi

Hemen Arayın

Konya’nın her yerine verdiğimiz hizmetlerimiz ve servislerimizin gücünü aldığımız ekibimiz sizler için en ideal çözümü sunmaktadır.

0 (332) 350 60 06

KONYA KOMBİ SERVİSİ

Arıza yapan ya da bakim zamanı gelen kombileriniz için Konya kombi servisi hizmet sunmaktadır. Yaz kış sıcak suyunuzu sağlayan, kışın ısınmak için temel aracınız olan kombilerin arızalanması hayatı felç eder. Bu yüzden kombi arızası durumunda en hızlı şekilde müdahale etmek gerekir.

Kombi Arızaları

Kombilerde yaşanan arızalar basit bir arıza olsa dahi sizi panikletebilir. Çoğu zaman arıza koduna bakarak arıza sebebi anlaşılır. Ancak kendi müdahalenizle düzeltemeyeceğiniz arızalar için profesyonel destek şarttır. Bu durumlarda servisimizi arayarak kombinizi güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kombi Bakımı

Kombiler kış boyunca aralıksız olarak çalışan cihazlardır. Bu da kombinizin bakıma ihtiyacı olması anlamına gelir. Aksi takdirde kombinizin verimi düşecek ve eskisi gibi ısıtmayacaktır. Bu yüzden kombilerinize bakım yaptırmak kombinizin ömrünü uzatacaktır. Kombinizin bakım ve onarımı için Konya kombi servisi size hizmet sunmaktadır.

Radyatör Temizliği

Radyatörlerin içerisinde sürekli olarak döngü halinde olan su bulunmaktadır. Bu da peteklerin içerisinde biriken kir ve tortu anlamına gelir. Bunlar temizlenmediği takdirde petekler tam olarak ısınmayacaktır. İşte bu yüzden her sene radyatör temizliği yaptırmanız gerekir.

Profesyonel Servis

Uzun yıllardır Konya’da hizmet veren firmamız, profesyonel şekilde hizmet sunmaktadır. Böylece kombileriniz için gerekli olan teknik destek usta ellerden sağlanacaktır. Sürekli olarak hizmete açık olan servisimiz sayesinde kombi arızaları en kısa sürede son bulacaktır.